infolinia: +48 512 109 807

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

jak powiększyć członka

Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadajecie naszym konsultantom.

Badania seksuologiczne prowadzone na całym świecie potwierdzają, że nieudane życie seksualne to główna przyczyna rozpadu związków.

Intensywna więź seksualna, pomaga budować trwałe i satysfakcjonujące relacje między partnerami. Fundamentalnym składnikiem zdrowych i udanych stosunków jest pozytywna relacja męskości i kobiecości.

Mówi się, że żyjemy w wieku kryzysu męskości. Kobiety coraz części narzekają na brak męskości u partnerów. Okazuje się, że rozmiar członka ma znaczenie nie tylko dla mężczyzn.

  • Większy i grubszy penis podczas stymulacji pochwy sprawia kobiecie większą przyjemność.
  • Satysfakcja seksualna, scala związki, pozwala na szczęśliwsze życie w ogóle
  • Duży członek zwiększa pewność siebie, pozwala się skupić na zmysłowym i uczuciowym aspekcie aktu seksualnego

Sprawdź skuteczność całej linii produktów PENILARGE

tabela penilarge

Stereotypy kulturowe nie biorą się znikąd, tak po prostu jest. Nie dziwi zatem męska obsesja rozmiaru.

1. Co to jest PENILARGE?

To suplement diety oparty na ziołach i substancjach naturalnych, który może wpłynąć na powiększenie członka w stosunku do wcześniejszego rozmiaru, przy jednoczesnym stosowaniu ćwiczeń powiększającyh penisa oraz aktywności seksualnej. Dzięki swoim właściwościom wpływa również na silniejszy popęd seksualny.

2. Jak działa?

PENILARGE wspomaga napływ krwi do członka, trwale rozszerzając ciała jamiste (naczynia krwionośne), z których penis jest zbudowany. Stosując go w dłuższym okresie czasu, ćwicząc jednocześnie penisa, możesz liczyć na wydłużenie i pogrubienie członka jak również na silniejszą erekcję.

3. Jak często stosować PENILARGE?

Należy zażywać 2 tabletki dziennie najlepiej rano, popijając wodą. Można również stosować go na około 30 minut przed stosunkiem, aby móc polepszyć erekcję. Jedno opakowanie PENILARGE wystarcza na 1 miesiąc.

4. Na co wpływa PENILARGE?

Dzięki zawartym w recepturze składnikom PENILARGE przywraca siły witalne mężczyzny. Poza większym rozmiarem, PENILARGE zwiększa doznania seksualne, wzmacnia i wydłuża erekcję a także popęd seksualny.

5. Co wchodzi w skład?

W skład preparatu wchodzą same naturalne substancje pochodzenia roślinnego.

6. Jak długo należy zażywać PENILARGE?

Ze względu na ziołowy skład PENILARGE, jego efekty w dużej mierze zależą od organizmu i przestrzegania zbilansowanej diety. Nie zalecamy spożywania alkoholu i palenia papierosów, gdyż mogą obniżyć skuteczność składników. Lepsze efekty osiągniesz stosując PENILARGE regularnie, w połączeniu z aktywnością seksualną. Zwykle po pierwszym miesiącu stosowania erekcja jest wyraźnie wzmocniona i dłuższa. Po 2-4 miesiącach powinny pojawić się pierwsze efekty powiększania, dlatego zalecamy wykorzystanie co najmniej 4 opakowań.

7. Czy przesyłka jest dyskretna?

Wiemy, że dyskrecja jest dla klientów ważna dlatego nasze przesyłki są możliwie uniwersalnie opakowane i nie zdradzają swojej zawartości.

8. Czy stosowanie PENILARGE przedłuża stosunek?

Stosowanie PENILARGE może zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi dzięki naturalnym składnikom w nim zawartym. A tym samym może wydłużać stosunek i poprawiać jego jakość.

9. Czy PENILARGE wywołuje efekty uboczne?

PENILARGE jest naturalnym produktem, którego zakup nie wymaga recepty. PENILARGE należy jednak stosować zgodnie z zalecaną dawką dzienną. Receptura PENILARGE wpływa na uklad krążenia, dlatego nie jest zalecana osobom z nadciśnieniem. Przekroczenie zalecanej dawki dziennej może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększenie kwasowości w żołądku a także glukozy we krwi, dlatego PENILARGE nie jest zalecany w przypadku cukrzycy. Przedawkowanie PENILARGE może także powodować senność lub bezsenność. Przekroczenie dawki dziennej może także skutkować nadmiernemu pragnieniu, suchości w ustach, zawrotami głowy, a także wymiotami i nudnościami.

10. Czy rezultaty są trwałe?

Po zakończeniu przyjmowania Penilagre rezultaty są trwałe. Jednak warto powtarzać kurację dla wzmocnienia aktualnego efektu.

11. Czy stosując PENILARGE można pić alkohol?

PENILARGE nie wchodzi w interakcje z alkoholem, zalecamy jednak umiar w jego piciu.

Zapoznaj się z opiniami Naszych klientów na temat naszych produktów.
Zobacz efekty stosowania programu powiększania.

Wszystkie opinie
tabletki na powiększenie penisa