infolinia: +48 512 109 807
tabletki na powiększenie penisa

PENILARGE

Tabletki na powiększanie penisa

Powiększenie penisa. Szybko i skutecznie.

PRZEDŁUŻENIE PENISA nawet o 8 cm,
bez bólu i kłopotów.

POGRUBIENIE CZŁONKA nawet o 4,5 cm,
bez uciążliwych ćwiczeń.

Zamów PENILARGE

Zapoznaj się z opiniami Naszych klientów na temat naszych produktów.
Zobacz efekty stosowania programu powiększania.

Wszystkie opinie
tabletki na powiększenie penisa

Tabletki PENILARGE - działanie potwierdzone w łóżku.

Koniec kompleksów i frustracji.

PENILARGE to kombinacja naturalnych składników, która dzięki swojej sile pomoże Ci wywrócić życie seksualne dosłownie do góry nogami. Wielotorowe działanie sprawia, że budujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo.

Związki zawarte w PENILARGE znane są z działania na układ krwionośny penisa, który w trakcie pobudzenia działa niczym pompa powiększająca jego objętość. W jaki sposób? Regulują metabolizm tlenku azotu.

Dowiedz się więcej o tlenku azotu.

Za badania nad tlenkiem azotu trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało w 1998 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne, pod wpływem bodźców, wytwarzają cząsteczki tlenku azotu (NO), które następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianie naczynia krwionośnego. Powoduje to rozkurczenie się tych mięśni i prowadzi do rozszerzenia naczynia oraz zwiększenia przepływu krwi.

To jeszcze nie wszystko: zastosowane przez nas składniki wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy, katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Ponadto naturalnie stymulują organizm do produkcji testosteronu. Jest to główny hormon regulujący męską seksualność, odpowiada za poziom libido, ukrwienie i prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych. Kształtuje sferę emocjonalną poprzez formowanie takich cech jak zdecydowanie, śmiałość, pewność siebie, odwaga, niezależność.

Eleuterozydy zawarte w żeń szeniu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Poprawiają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, zwiększają tolerancję na stres. Ponadto taka kombinacja składników ma działanie antyutleniające, chroni przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cały organizm.

Sposób na przyrost

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki.

Związki czynne zawarte w PENILARGE:

  • pomagają regulować gospodarkę hormonalną
  • wspomagają układ krwionośny
  • powodują zwiększenie dopływu krwi do członka
  • działają normalizująco na ośrodkowy układ nerwowy

Za niezwykłą skuteczność odpowiada tu efekt synergii, uzyskany dzięki odpowiedniej proporcji i najwyższej, ciągle doskonalonej jakości.

Nasz rewolucyjny suplement diety oparty jest na naturalnych ziołowych składnikach, pomoże Ci powiększyć członka do rozmiaru, na który zasługujesz.

Unikalna formuła PENILARGE

Sekretem tabletek PENILARGE jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego komponenty, to naturalne składniki o właściwościach wspierających organizm.

Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, które mają pozytywny wpływ na poprawę życia seksualnego. Sprawdź skład, żeby zapoznać się z pełną listą składników.

powiększenie penisa

Pełna kuracja (tabletki + krem)

Polecamy jednoczesne stosowanie dwóch metod: tabletek, które naturalnie wpływają na wzrost penisa od wewnątrz oraz kremu, działającego bezpośrednio na jego skórę. Dzięki takiemu połączeniu, pierwsze efekty odczujesz niespodziewanie szybko.

PENILARGE w trosce o Twoją seksualność

Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, ale jest również modyfikowana przez czynniki środowiskowe. Czynniki, które mogą w znacznym stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:

  • dieta
  • uwarunkowania kulturowe
  • zanieczyszczenia środowiska
  • ekspozycja na związki chemiczne
  • stres

Niedobór testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz większą grupę mężczyzn. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządów płciowych, w tym problemów ze wzwodem i wielkością członka.

Do niedawna kosztowne terapie, czy zabiegi chirurgiczne były dostępne tylko dla najzamożniejszych. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich narządów, musieli się borykać z kompleksami, brakiem satysfakcji seksualnej i depresją. Niepełna męskość była źródłem głębokiego nieszczęścia. A przecież rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w niedługim czasie.

Na funkcjonowanie członka ma wpływ wiele powiązanych elementów. Dlatego najlepsze skutki daje kompleksowa kuracja.

Wzwód zaczyna się po aktywacji ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym, który wysyła impuls do narządów płciowych.

Penis jest zbudowany z pary równoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego tworzącego żołądź prącia oraz opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu przez komórki śródbłonka i przez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice rozszerzają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.

Jednocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Rezultatem tych zmian jest powiększenie i sztywność prącia.

Większa satysfakcja i pewność siebie

Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka, to uczucie podkopuje twoją samoocenę.

Pewność siebie to kluczowa cecha ludzi sukcesu, nie tylko w sypialni. Ile razy zastanawiałeś się, czy aby na pewno sprawiłeś jej przyjemność? Czy przypadkiem nie udaje?

Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka, to uczucie podkopuje twoją samoocenę. Pewność siebie to kluczowa cecha ludzi sukcesu, nie tylko w sypialni. Ile razy zastanawiałeś się, czy aby na pewno sprawiłeś jej przyjemność? Czy przypadkiem nie udaje?

A przecież tak niewiele trzeba, by móc poczuć się pewnym swojej siły i naturalnej mocy. Wystarczy jedynie sięgnąć po dwutorową kurację na porost penisa!

Zawartość: 60 tabletek
Łączna masa netto: 36,3g.

Stosowanie: Stosuj 1-2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej.
PENILARGE to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. PENILARGE nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy wyraźnych zmianach miażdzycowych naczyń serca i mózgu oraz osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia).Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem PENILARGE powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne właściwości tego suplementu.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Możliwe skutki uboczne: PENILARGE to gwarancja naturalności i jakości działania. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i skuteczność, wybierz PENILARGE. Nie należy stosować suplementu diety PENILARGE w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, u osób poniżej 18 roku życia, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią, w przypadku cukrzycy i chorób wątroby. Jeśli cierpisz na nadciśnienie, masz nieregularny rytm serca lub jakiekolwiek zmiany miażdżycowe przed zażyciem PENILARGE skonsultuj się z lekarzem. Możliwe działania niepożądane przy przedawkowaniu: występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty), bóle głowy, możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi, bezsenność lub senność.