infolinia: +48 512 109 807

Powiększanie penisa - długość ma znaczenie!

Swoisty kult narządów rozrodczych – zarówno żeńskich, jak i męskich – trwa od wielu stuleci, a jednocześnie jest otoczony mgiełką tajemniczości. Zwłaszcza męskie organy traktowane są w sposób mocno oględny, a ich mitologizacja ma podłoże czysto teoretyczne i nigdy do końca sprecyzowane. Dlaczego? Przyrodzenie to w istocie temat ogromnie wstydliwy, czego dowodzą badania wykonane na próbie 52 tys. Amerykanów. Spośród tej grupy, zaledwie 55% mężczyzn jest zadowolonych z długości swojego członka. Czego to dowodzi? Na skutek popełnienia drobnej niedoskonałości ze strony natury, większość męskiej część społeczeństwa uważa się w jakiś sposób za „wybrakowaną”. Niektórzy machają na to ręką i żyją ze swoimi bolączkami, niektórzy usiłują się ich wyzbywać. Istnieje mnóstwo domowych sposobów na powiększanie penisa, jednak zastosowanie większości tych, które najłatwiej odszukać w Internecie, może grozić częstokroć nieodwracalnymi deformacjami narządów płciowych. Jaką metodę należy więc obrać, by faktycznie odniosła ona skutek?

Technika i medycyna

Na rynku istnieje wiele różnorakich akcesoriów umożliwiających skuteczne powiększenie penisa. Do tej grupy zaliczają się m.in. ekstendery.

ekstendery
Ekstender Male Edge Extra

Urządzenia te, zbudowane najczęściej z dwóch metalowych prętów, plastikowego pierścienia oraz niewielkiego paska silikonu przytrzymującego żołądź, służą wydłużaniu członka do określonych rozmiarów. Ich skuteczność została potwierdzona naukowo, nie stwierdzono również jakichkolwiek efektów ubocznych w przypadku postępowania zgodnie z wytycznymi instrukcji. Stosowanie ekstenderów stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich operacji chirurgicznych, gdyż jest zupełnie nieinwazyjne i pozwala wpływać na wzrost prącia we własnym zakresie.

Zalety
 • realny wpływ na wzrost i pogrubienie członka
 • korekta krzywizn przyrodzenia
 • skuteczność potwierdzona testami laboratoryjnymi
 • pozytywne oceny seksuologów
 • łatwość i wygoda użytkowania

Kolejnymi funkcjonalnymi akcesoriami, używanymi z powodzeniem od wielu lat przez mężczyzn na całym świecie, są pompki próżniowe.

Pompka do penisa Bathmate Hercules
Pomka Bathmate Hercules

Zbudowane są ze szczelnie zamkniętego z jednej strony plastikowego cylindra, skąd wyprowadzona jest rurka zakończona pompką próżniową. Aby uzyskać natychmiastowy efekt powiększenia przyrodzenia, należy umieścić je w cylindrze i użyć pompki, dawkując miarowo powietrze. Po osiągnięciu zadowalającego rezultatu, jego nadmiar wydostanie się przez zawór bezpieczeństwa. To jednak nie wszystko. Regularne stosowanie pompki (tu: przez 2-3 miesiące, ok. 10 minut dziennie) pozwala na utrzymanie efektu powiększonego prącia.

Zalety
 • natychmiastowe działanie
 • poprawienie ukrwienia przyrodzenia
 • możliwość utrzymania długofalowego efektu
 • dodatkowe elementy stymulujące wzrost prącia, w które wyposażone są najnowsze modele pompek
I co jeszcze?

Wyobraź sobie, że opisane powyżej akcesoria mogą stanowić zaledwie początek w Twojej walce o długość. Jest przecież jeszcze całą gama produktów PENILARGE, która sama w sobie, w naturalny sposób, wpływa dodatnio na kondycję seksualną. Pomyśl, jak wiele możesz zdziałać, jeśli w parze z Twoimi wysiłkami będzie szła nowoczesna medycyna!

Efekty od zaraz!

Działanie Penilarge
Działanie Penilarge

Zaledwie 1-2 tabletki PENILARGE dziennie, zażywane regularnie, mogą sprawić, że już wkrótce sam zadziwisz się swoimi nowymi możliwościami seksualnymi. W niepamięć odejdą problemy z zaniżoną samooceną, brakiem pewności siebie oraz niespełnieniem. Twoja partnerka już nigdy nie powie, że sesje łóżkowe z Tobą bywają nudne!

Zaufaj skuteczności

Naturalnie możesz zrobić też o wiele więcej. Wprowadź w życie kompleksową kurację PENILARGE i połącz siły kilku naszych produktów, by osiągnąć pożądane rezultaty jeszcze szybciej, niż mógłbyś sobie wyobrazić. Co konkretnie daje nasz program?

Penilarge - synergia
Penilarge - kompleksowe działanie

Zapoznaj się z pełną linią oferowanych przez nas produktów – każdy z nich różni się metodą aplikowania, jednak efekt jest niezmiennie ten sam: znacząca poprawa kondycji Twojego przyrodzenia!

 • tabletki PENILARGE – naturalny suplement diety, który nie tylko wspiera powiększanie przyrodzenia (nawet do 8 cm!), ale ma także pozytywny wpływ na cały organizm
 • PENILARGE Cream – preparat na bazie aktywnych związków roślinnych, który pobudza komórki przyrodzenia do wzrostu, a jednocześnie ma działanie nawilżające i kojące
 • PENILARGE+ Gel – doskonałe uzupełnienie terapii ekstenderem lub pompką. Ujędrnia, nawadnia i wygładza naskórek, przyspieszając jego regenerację
 • PENILARGE+ Spray – naturalny środek, służący optycznemu zwiększeniu przyrodzenia na czas stosunku (efekt może się utrzymywać nawet do 30 minut!)

Oczywiście są to zaledwie najbardziej podstawowe z rozlicznych zalet naszych produktów. Jeśli jednak wciąż nie czujesz się przekonany, powinieneś koniecznie zapoznać się z opiniami klientów, którzy mieli już z nimi styczność.

Na zakończenie

Skoro współczesna medycyna dostarcza nam w pełni bezpiecznych, naturalnych rozwiązań, które tak efektywnie wspomagają ćwiczenia przyrządami typu ekspandery lub pompki próżniowe, szkoda byłoby nie wykorzystać tej szansy. Nie musisz się już zastanawiać jak skutecznie powiększyć penisa! Oczywiście możesz również bazować wyłącznie na produktach PENILARGE – one same zapewnią Ci efekty godne pozazdroszczenia. Zerwij więc ostatecznie z brakiem pewności siebie i zmień raz na zawsze swoje życie seksualne w nieustającą przygodę!

Zapoznaj się z opiniami Naszych klientów na temat naszych produktów.
Zobacz efekty stosowania programu powiększania.

Wszystkie opinie
 • Ja z zasady nie wierzę w ściemy typu suplementy diety kupowane w necie, ale do kupna PENILARGE zachęciły mnie pozytywne komentarze. Bardzo szybko zauważyłem, ze mogę dłużej moja ówczesna dziunia też była zdziwiona. Jakoś (...) Przemysław, 38 ze Szczecina
  4/5 gwiazdek
 • Siemaneczko, opowiem Wam moją historię: Moje pierwsze wakacje z dziewczyna, szansa na pierwsze bzykanko, słońce, plaża w Hiszpanii i.. obcisłe kąpielówki. Byłem przygotowany na śmiech z jej strony i katastrofę totalną. (...)” Carlos, 25, Kraków-Madryt
  4/5 gwiazdek
 • Do niedawna byłem dość nieśmiały, siedziałem w domu pykałem w gierki, oglądałem TV. Pewnego dnia kumpel przvy browarku zdradził mi swój sekret – PENILARGE! Postanowiłem spróbować... Szybko zauważyłem pierwsze efekty, po 4 miesiącach (...) Krzysiek, 21, Ostróda
  5/5 gwiazdek
 • Może to głupio zabrzmi ale PENILARGE odmienił całe moje życie. Od dziecka miałem problem z naprawdę małym penisem. Urolog do którego wysłali mnie rodzice powiedział, że cierpię na mikropenisa i nie ma na to lekarstwa. To było jak wyrok. (...) Adam 48, Piekary
  5/5 gwiazdek
 • Przez całe życie chciałem mieć większego penisa. Bo ten którego posiadałem był żałosnym żartem natury. Budził u napotkanych kobiet litość i śmiech. Z byłą żoną ożeniłem się w zasadzie dlatego, bo była jedyną kobietą, która mnie chciała (...) Ryszard 46, Siedlce
  5/5 gwiazdek
tabletki na powiększenie penisa